EL DAMA s.r.o. Loxone silver partner
menu

Služby

Zaměřujeme se na inteligentní domácnosti Loxone. Nabízíme vám snadné řešení pro automatizaci funkcí ve vaší domácnosti či budově.

Díky Loxone mohou komponenty ve vaší domácnosti fungovat v dokonalé souhře. Na základě zjištěných dat veškeré funkce chytrého domu spolupracují a fungují bez kompromisů. Díky tomu, že celý dům či byt sám ví, kdy má co dělat, jak má ovládat osvětlení, vytápění, žaluzie aj., ušetříte čas a zjednodušíte si život.

Co vše může zahrnovat inteligentní domácnost Loxone?

 

Osvětlení

Inteligentní ovládání osvětlení nahradí zástupy tlačítek a ovladačů, vytvoří správnou atmosféru jedním stiskem nebo automaticky rozsvítí a zhasne celý dům najednou.

 

Stínění

Žaluzie, rolety, markýzy nebo jiné typy stínění nyní využijete s Loxone na maximum. V létě tak získáte spolehlivou ochranu proti horku, v zimě teplo zdarma a v noci soukromí.

 

Topení a klimatizace

Loxone bude řídit vaše topení a chlazení v dokonalé interakci se stínicí technikou. Vy si tak užijete perfektní teplotu v každé místnosti bez zbytečných nákladů.

Multiroom Audio

Loxone vám umožní přehrávat v každé místnosti stejnou nebo jinou hudbou jednodušeji než kdy dřív. Stane se ale také vaším zvonkem, alarmem a upozorní vás na vše důležité.

Energie

Získejte přehled a jistotu, že veškeré energie jsou využívány maximálně efektivně. Nic nepoběží zbytečně a můžete například upřednostnit vlastní zdroje.

Zabezpečení

S Loxone se můžete spolehnout hned na několik rovin zabezpečení: ochranu před vloupáním, před požárem, před únikem vody, před vlivy počasí či ochranu soukromí.

Přístupový systém

Vyberte si řešení přístupu podle svých představ: videointerkom se vzdálenou komunikací, NFC přívěsky místo klíčů, dočasné číselné kódy, automatické zastřežení a mnoho dalšího.

Sauna

Užijte si dokonalé domácí wellness se vzdáleným ovládáním sauny, které propojuje světelné nálady a hudbu. Na nic zbytečně nečekejte a získejte více času na odpočinek.

Bazén

Loxone pro vás udělá údržba bazénu, což znamená regulaci pH, dopouštění vody, filtraci, zpětné proplachování a mnoho dalších operací. A k tomu ještě zajistí bezpečí dětí.

Proč právě chytré řešení Loxone?

Chytrá elektroinstalace Loxone by se dala přirovnat k nervovému systému živočichů. Všechna zařízení jsou propojena v centrální jednotce: Miniserveru. Ten můžete kdykoliv díky modulům doplnit o nové technologie nebo ho propojit se zařízeními téměř všech výrobců. Pokud jste zrovna mimo domov nebo se nechcete zabývat určitými úkoly, Miniserver je podle předem zadaných požadavků vykoná sám. Díky vzájemnému sladění a spolupráci tak systém funguje efektivně a velmi snadno se ovládá.

Loxone Touch Surface – Jedinečný ovládací prvek

Inteligentní dům – Prohlídka Real Smart Home

Intercom 2021 – Loxone